Pro firmy PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
pátek 26. února 2010, 20:42


Nabídka aktivit pro firmy


Teambuilding
Management training
Team leadership
Survival expedition


V těchto programech se zaměřujeme hlavně na budování týmové spolupráce, důvěry v týmu, rozvoj manažerské odolnosti a sebedůvěry, pěstování vůdčích osobností, rozvoj schopnosti rychlého a správného rozhodování, odhad zdravé míry rizika, schopnost řešit nestandardní a stresové situace.

Těchto výukový cílů se snažíme dosáhnout zejména formou různých sportovních aktivit, her v přírodě, lanových překážek a drah a především survivalových expedic s využitím raftingu, horolezectví, cavingu, horských kol, her v přírodě, atd. Typickým rysem naší činnosti je, že většinu akcí provozujeme ve velkém přírodním prostoru  a snažíme se navodit atmosféru extrémních podmínek „divočiny“ a ne pouze umělého cvičiště. Tímto se snažíme umocnit metodu výchovy prožitkem. Celá akce může být motivována příběhem, který má především budovat pocit sounáležitosti s firmou.

Jelikož naše firma vlastní penzion a lanový areál v blízkosti jedinečného přírodního prostředí a veškerý potřebný materiál máme na místě, odpadá nám řada nákladů spojených s pronájmem areálů, půjčováním materiálu, dopravou a ubytováním lektorů, atd. Díky tomu jsme schopni nabízet velice přijatelné ceny.

Catering

V průběhu outdoorových programů i odborných školení a seminářů jsme schopni zajistit občerstvení i kompletní stravování kdekoli, i v terénu (hotelová strava, grilování, piknik, atd.).


Odborné semináře

V součinnosti s našimi externími spolupracovníky, předními experty ve svých oborech můžeme zajistit i specializované semináře:


Vedení
Řízení
Motivace
Delegování
Rozvoj podřízených
Hodnocení
Komunikace
Spolupráce v týmu
Složení týmu
Řešení problémů v týmu
Sebereflexe
Rozvoj kreativity a inovací
Manažerské rozhodování
Prezentace
Facilitace jako podpora komunikace ve skupině


Uživatelské komentáře
Your Name / Email Address