Vítejte na stránkách firmy Outdoor School!
Napsal Administrator   
úterý 15. září 2009, 00:47

Outdoor School je mnoho let zavedenou firmou v oblasti organizování skupinových sportovních a outdoor aktivit. Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů, jako např. vodácké a horolezecké kurzy pro začátečníky, outdoor expedice s kurzy přežití v divoké přírodě, cyklistické nebo pěší výlety po Českém Ráji či Krkonoších, poznávací zájezdy po památkách a jiných zajímavostech a celou řadu dalších aktivit. Lze je vřele doporučit např. pro školy jako dobrý způsob odreagování žáků od studia, ale i pro skupiny zájemců, kteří chtějí prožít krásné zážitky v přírodě nebo vyzkoušet nové druhy sportů.

Naše firma dlouhodobě spolupracuje s firmou Škoda Audo na poli teambuildingu a školení zaměstnanců a v nedávné byla Škodovkou zařazena mezi top 5 firem v oblasti ISŘ. Kliknutím na obrázek níže zobrazíte ocenění:

Outdoor School - teambuilding, firemní akce, školní výlety

Zapsat komentář ( komentářů)
Pro firmy
Napsal Administrator   
pátek 26. února 2010, 20:42Teambuilding
Management training
Team leadership
Survival expedition


Firemní akce

V těchto programech se zaměřujeme hlavně na budování týmové spolupráce, důvěry v týmu, rozvoj manažerské odolnosti a sebedůvěry, pěstování vůdčích osobností, rozvoj schopnosti rychlého a správného rozhodování, odhad zdravé míry rizika, schopnost řešit nestandardní a stresové situace.

Těchto výukový cílů se snažíme dosáhnout především formou různých sportovních aktivit, her v přírodě, lanových překážek a drah a především survival-expedic s využitím raftingu, horolezectví, cavingu, horských kol, her v přírodě, atd. Typickým rysem naší činnosti je, že většinu akcí provozujeme ve velkém přírodním prostoru  a snažíme se navodit atmosféru extrémních podmínek „divočiny“ a ne pouze umělého cvičiště. Tímto se snažíme umocnit metodu výchovy prožitkem. Celá akce může být motivována příběhem, který má především budovat pocit sounáležitosti s firmou.

Zapsat komentář ( komentářů)
Pro školy
Napsal Administrator   
pátek 26. února 2010, 20:49

Vodácká plavba
Horolezecký výcvik
Vysoká lana
Cyklovýlety
Poznávací výlety
Dobrodružné hry
Levné ubytování

Školní výlety

Naše veřejná tělovýchovná škola se zabývá organizováním outdoorových aktivit již od roku 1994. Stále více se zaměřujeme na programy pro školy, orientované na výchovu prožitkem a ekologickou výchovu. Pro naše klienty organizujeme různé výlety a expedice (pěšky, na raftech, kanoích nebo horských kolech) a další aktivity, které je možno spojit s hrami v přírodě, eko hrami nebo kulturně poznávací činností.

Můžeme zajistit i ubytování v našem pensionu Sporthotel Frýdštejn v Českém Ráji, v jehož okolí provozujeme i většinu aktivit a je přizpůsoben školním skupinám. Kapacita penzionu cca 60 míst, všechny pokoje mají vlastní příslušenství. K dispozici je rovněž klubovna, velká terasa, zahrada s ohništěm, sauna, TV,internet…

Zapsat komentář ( komentářů)